Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic World

Свят, скрит зад много легенди и мистерии ..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Създаване на кошута
Създаване на бог .. EmptyВто Сеп 13, 2011 6:24 pm by Аманда Скай

» Създаване на банши...
Създаване на бог .. EmptyВто Сеп 13, 2011 6:23 pm by Аманда Скай

» Другарче за РП?
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 10:45 pm by Аманда Скай

» Да пребройм до 1 000
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 9:41 am by Brooke Davis

» Познай кой е следващия
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 9:41 am by Brooke Davis

» Прати следващия накъде
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 9:40 am by Brooke Davis

» Hot or not
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 9:24 am by Brooke Davis

» Замярай другия с ...?
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 9:21 am by Brooke Davis

» Спи с предишния?
Създаване на бог .. EmptyЧет Юли 21, 2011 9:20 am by Brooke Davis

Top posters
Аманда Скай
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Brooke Davis
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Blair Waldorf
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Деймън Салваторе
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Bethany Loren
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Thomas
Създаване на бог .. I_vote_lcapСъздаване на бог .. I_voting_barСъздаване на бог .. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Нед Окт 22, 2023 9:21 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Създаване на бог ..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Аманда Скай
Admin
Аманда Скай


Брой мнения : 70
Join date : 18.07.2011

Създаване на бог .. Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на бог ..   Създаване на бог .. EmptyПон Юли 18, 2011 3:29 pm

Име:
Прякор:
Години:
Дарба:
Външен вид:
Характер:
История:
Допълнителна информация(не е задължителна):
Снимка:
Име на човека,чийто лик използвате:
Върнете се в началото Go down
https://mystic-world.bulgarianforum.net
Thomas

Thomas


Брой мнения : 13
Join date : 18.07.2011

Създаване на бог .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на бог ..   Създаване на бог .. EmptyПон Юли 18, 2011 6:16 pm

Име:
Томас Браун

Прякор:
Том

Години:
21 / Много

Бог на : Смъртта

Дарба:
Убива чрез докосване

Външен вид:
Очаква се и да ви опиша външният си вид, за да можете да ме познаете и просто да избягвате среща с мен.. Висок съм, дори прекалено.. Имам набито и мускулесто тяло.. Ефект от множеството тренировки, които не бива да пропуска.. Дали е лош или добър ефект си е лично ваше мнение.. Очите ми са сини, небесно, морско или тюркуаз решете вие.. За мен е просто синьо.. Косата е гъста.. Това е нещото с което мога да се похваля.. Въпреки, че е често пребоядисвана в интересен матов отенък на русото и тъмно черното.. Лицето ми.. Както разбрахте винаги ледено.. Сякаш дори не притежавам емоции.. Често се вижда арогантната усмивка лепнала се за лицето ми .. Е.. Не мисля че искате да знаете абсолютно всички подробности за тялото и лицето ми.. Така, че това е.. Ще ме познаете, повярвайте !!

Характер:
Избухлив, непоносим и много раздразнителен.. Това са думите които често се чуват зад гърбът ми.. Не отричам нищо.. Въпреки, че се държа грубо съм честен с всички.. Обикновено леденото изражение е само маска.. Очите ми издават всичко, което не е особено приятно в напечени ситуации.. Не е трудно да запазя хладнокръвие във всеки един момент.. Въпреки че отнемам човешкият живот за скромна сума не съм толкова лош човек за колкото бихте ме помислили.. Като изключим незаконният ми бизнес живея нормално.. Характерът ми като цяло е много сложен.. Да, привидно съм студенокръвен и безчувствен задник, но разнежа ли се ставам ужасно непоносим.. Не си падам по лиготийки като любов и чувства.. Сексът е моята страст, но това не ми дава право да не мисля за нея.. Моята Бет.

История:
Историята ми е страшно дълга. От както има живот от тогава има и смърт. Винаги ми е харесвало да отнемам живота,заслужено или не. Роден от нищото, живял съм навсякъде,бил съм навсякъде. Спомням си едно време,когато реших да приема човешка форма заживях с едно мило семейство от Вирджиния което ме приюти,тогава се представих за дванадесет годишен. Бяха мили с мен,отгледаха ме,но за съжаление и тяхното време дойде. Тъй като тялото ми бе пораснало реших че е редно да си намеря рабата, къде ли? Мафията естествено. Лесно разболях Босът,а след това заех неговото почитно място. Станах командир на жадни за убийства същества и хора – бях на мястото си, докато не срещнах – Бетъни Лорен,най-магнечтичното момиче което бях срещал да тогава. През леглото ми бяха минали стотици жени,но нито една не беше страстна и пламенна колкото тя беше. Бяхме заедно малко време,но въпреки това когато тя си тръгна взе и сърцето ми, което за изненада побираше много други. Полудях от ревност,от яд че тя дори не каза сбогом,започнах да я търся,пуснах псетата си по нея,но нищо. Разбрах че тя не е била обикновена,разбрах че скъпата ми Бет е била самата Похот,а това ме накара да продължавам с търсенето, поне до едно време. След това работата ми беше единственото от което се интересувах.


Снимка:
Създаване на бог .. Images?q=tbn:ANd9GcQtDZrt-iET_oauxzy4wyVqfn3zaIog2ZYV4HUKGjUvMnrgWaQt&t=1

Име на човека,чийто лик използвате: Kellan Lutz
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 52
Join date : 18.07.2011

Създаване на бог .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на бог ..   Създаване на бог .. EmptyПон Юли 18, 2011 6:20 pm

Добре дошъл при нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на бог .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на бог ..   Създаване на бог .. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на бог ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на дух ..
» Създаване на човек..
» Създаване на ангел ..
» Създаване на демон ..
» Създаване на хибрид ..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mystic World :: Вашите персонажи.. :: Създаване на персонаж..-
Идете на: